Обладнання

Ubiquiti NanoStation M2

 

Прорив в продуктивності. NanoStation M2 забезпечує більш 150 Мбіт / с реальної пропускної здатності, для зовнішнього застосування з дальністю дії до 15 км і більше. Завдяки більш швидко дієвого CPU, а також технології 2x2 MIMO, нові M2 стали значно швидше і далекобійні.

 

Інтелектуальні POE адаптери. Система віддаленого скидання параметрів NanoStation М2 дає можливість перезавантажити пристрій за допомогою кнопки "Reset", яка знаходиться прямо на POE адаптер. Крім того він легко підтримує 802.3af 48V сумісність для використання 802.3af-адаптерів Ubiquiti.

 

Антена дизайну наступного покоління. Нова конструкція антени забезпечує посилення 11dBi в діапазоні 2.4GHz за стандартом IEEE 802.11n. Оптимізована крос-поляризація і форм-фактор.

 

Два порти для Fast Ethernet підключення. NanoStation М2, на відміну від попередника NanoStation2, має додатковий LAN порт з програмно включеним POE для бездротової інтеграції відеоспостереження по IP протоколу.

 

AirOS 5. Ubiquiti AirOS 5 версії володіє інтуїтивно зрозумілим для користувача інтерфейсом, а також має багато передових бездротових налаштувань і функцій маршрутизації.

 

 

Ubiquiti Bullet M2 HP

 

Максимальна потужність до 650 мВт і нова, покращена конфігурація приймача. Bullet M2 HP просто ідеальний для передачі даних на дальні відстані, так як здатний працювати зі швидкістю до 50Mб в секунду.

 

NanoBridge – високотехнологічне обладнання

 

Ubiquiti Networks при розробці Nanobridge використовувала весь свій досвід. Пристрій дуже продумано у всіх відносинах. Надійний корпус дозволяє працювати і в сніг і в дощ, витримувати температуру до -30 С (є інформація, що і в -40 - 45 С. пристрій цілком працездатний, але я б рекомендував утеплити). У спеку пристрої працюють без збоїв, розробники встановили верхню межу температури в 75 С. Наскільки розігрівалися прилади влітку 2010 року, ніхто сказати не може, але ТД працювали стабільно і без збоїв. Можна сказати, що пристрої Ubiquiti пройшли перевірку.

 

У Nanobridge m реалізована технологія InnerFeed, розроблена компанією Ubiquiti. Суть розробки полягає в тому, що радіочастина інтегрується в антену, що дозволяє мінімізувати втрату потужності за рахунок відмови від сполучних коаксіальних збірок. Коаксіальні втрати, які суттєво впливають на потужність інших пристроїв, в даному випадку повністю відсутні. Технологія дозволяє спростити пристрій, зробити його більш надійним і працювати при будь-яких погодних умовах.

 

NanoBridge М живиться за допомогою PoE технології, що стала вже традиційною для пристроїв Ubiquiti. Power over Ethernet (PoE) - технологія, що дозволяє передавати віддаленого пристрою разом з даними електричну енергію через стандартну виту пару в мережі Ethernet. Такий підхід дозволяє значно спростити монтаж пристрою (немає необхідності тягти дроти живлення). Так само на PoE інжектори виводиться кнопка віддаленої перезавантаження пристрою (Reset), що вельми зручно при установці точки доступу в важкодоступному місці (наприклад, на щоглі).

 

У точках доступу NanoBridge використовується інноваційна технологія передачі даних AirMax. З її допомогою пристрою можуть передавати дані з реальною швидкістю до 150 Мбіт / сек. (В реальному експерименті «на столі» швидкість прокачування між точками доступу склала 140 Мбіт / сек. Максимального показника не досягли через те, що не було можливості точно направити пристрій один на одного, що ще раз доводить важливість точної юстирування пристроїв).

 

 
 
 
© AM & M.Tsym for golta.mk.ua, 2005-2021 р.